Slide6.JPG

Abridgeto OÜ KINNISVARA
Sellel saidil avaldatud sisule kehtivad autoriõiguse normid ja see on Abridgeto OÜ omand. Kellel on kõik õigused sellele saidile. Kõik õigused sisule on reserveeritud ning kogu saidi või osa selle sisu (artiklid, fotod, videod või muu) paljundamine on keelatud ja kolmandad isikud ei saa neid mingil kujul (paberkandjal, elektroonilisel kujul) kasutada.
Sisu on võimalik tsiteerida ja levitada ainult siis, kui allikas on selgelt viidatud ja link meie saidi lehele sisestatud.
Saidi teave võib varieeruda sõltuvalt eeskirjadest ja ebatäpsuste või puudulikkuse eest me ei vastuta. Iga olukorda tuleb hinnata juriidiliste ja maksunõustajate kaudu meie spetsialistide kaudu, seetõttu kutsume teid enne saidil näidatud toimingute alustamist meiega ühendust võtma. Sellel saidil sisalduva teabe põhjal soovitame mitte liikuda ilma sektori professionaalse nõustamiseta ja olukorra adekvaatset analüüsi viimata ning äriplaani koostamata.
Abridgeto OÜ. See jätab endale õiguse saidi sisu igal ajal ilma ette teatamata värskendada, muuta ja kustutada. Abridgeto OÜ ei vastuta otsuste eest, mis on tehtud sellel saidil oleva teabe alusel või kolmandate osapoolte loodud saitidel, kelle lingid sellel saidil või lingitud saitidel asuvad.

Abridgeto OÜ (registry code 14786501)

Narva mnt 5, 10117, Tallinn, Estonia